Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Denní a pobytové sociální služby jsou příspěvkovou organizací zřízenou Libereckým krajem. Vznikly na základě transformace Ústavu sociální péče Česká Lípa (dnešní Denní stacionář) a Centra Naděje Česká Lípa (dnešní Domov pro osoby se zdravotním postižením). Zřizovatelem služeb je Krajský úřad Libereckého kraje. Organizace, tak jak funguje v současné podobě, získala akreditaci na základě Zákona o sociálních službách 108/2006 Sb., 1. ledna 2007. Naším posláním je zpříjemnit život sociálně znevýhodněným občanům - jak tělesně tak mentálně postiženým.
Naše služby nabízíme všem občanům České republiky, kteří splňují podmínky přijetí. Přednost samozřejmě mají obyvatelé Libereckého kraje.

Denní a pobytové sociální služby p.o. jsou členem:

V současné době poskytujeme služby v Denním stacionáři.
Služby jsou určeny osobám s mentálním postižením, mentálním postižením s lehkým smyslovým handicapem, mentálně postiženým s tělesným handicapem a mentálně postiženým s psychiatrickou diagnózou, které vyžadují pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Další službou je Domov pro osoby s tělesným postižením.
Jedná se o náhradní domov pro tělesně postižené občany. Klademe důraz na individuální přístup k uživatelům a zachování důstojnosti uživatelů při poskytování služeb. Nabízíme podporu tělesně postiženým občanům k přiblížení se samostatnému životu.