Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > X. Otevřené Mistrovství České republiky v horské cyklistice 13.–14. 10. 2023

X. Otevřené Mistrovství České republiky v horské cyklistice 13.–14. 10. 2023

Datum konání:
13.10.2023
Datum ukončení:
14.10.2023

Ve dnech 13. a 14. října 2023 se v okolí obce Sruby uskutečnilo X. Otevřené Mistrovství České republiky v horské cyklistice. V pátek 13. října proběhla horská časovka, o den později se uskutečnily krosové závody jednotlivých kategorií. Závody se jely po členité trati převážně v lesním terénu. Naši sportovci se zúčastnili obou závodů. V horské časovce se podařilo získat stříbrnou medaili Alešovi Kubátovi, bronzovou medaili Jakubovi Kubátovi a „bramborovou“ medaili za 4. místo získal Lukáš Koželuh. V krosovém závodě zvítězil a získal tak zlatou medaili Jakub Kubát, třetí místo a bronzovou medaili si připsal Aleš Kubát. Na 4. místě se pak opět umístil Lukáš Koželuh. Naši cyklisté si oba závody i zdejší atmosféru moc užili a my jim blahopřejeme k získaným úspěchům.

Více fotografií z této akce naleznete v naší fotogalerii.